Nárok na Členskou kartu ALIVE SLČR mají pouze aktivní členové Svazu lyžařů České republiky. Návod jak se stát členem Svazu lyžařů naleznete na www.evidence.czech-ski.com/zajem-o-clenstvi.

Samotná karta ALIVE SRČR Vám poté bude vystavena po zaplacení členského příspěvku a distribuována poštou přímo do Vaší schránky.

Pokud jste řádně zaregistrován v databázi členů a máte uhrazen členský příspěvek, karta ALIVE SLČR Vám bude zaslána do jednoho týdne od uhrazení členského příspěvku.
Karta ALIVE SLČR má několik funkčních prvků, pomocí kterých je možné uplatnit svůj nárok na slevu. Na členské kartě ALIVE SLČR je na jedné straně uvedeno licenční číslo karty ALIVE SLČR a sezona na kterou je karta ALIVE SLČR vydána, na druhé straně jsou uvedeny identifikační údaje držitele karty. Faktické použití karty se liší dle možností poskytovatele slev od fyzického prokázání se kartou v kamenných obchodech, až po zadání licenčního čísla karty ALIVE SLČR a dalších identifikačních údajů při nákupech v e-shopech. Podrobnosti k použití karty jsou vždy uvedeny u jednotlivých partnerů v sekci TOP slevy a v sekci Slevy ALIVE.
V případě ztráty Vaší karty ALIVE SLČR se obraťte přímo na Svaz lyžařů České republiky v sekci – Kontakt. Ztráta karty bude zaznamenána do týdne od uhrazení poplatku 60,- Kč, za duplikát, Vám bude zaslána nová karta ALIVE SLČR.
V případě, že budete mít dotazy ke členství ve Svazu lyžařů České republiky, anebo ke Svazu obecně, kontaktujte sekretariát SLČR – monika.janstova@czech-ski.com.

V případě, že budete mít dotazy ke kartě ALIVE SLČR, k poskytovaným slevám, anebo k tomu, jak se do slevového programu zapojit, kontaktujte nás na alive(at)gtsalive.com.