• Další výhody na Tipyprolyzare.cz


18 Pro

Vaše oblíbené webové stránky tipyprolyzare.cz Vám přinášejí další e-shopy a možnosti využití Vaší karty ALIVE SLČR, kterou jste již od Svazu určitě všichni obdrželi.

Pojďme se tedy společně podívat, jak se nám a hlavně Vám, za poslední období rozšířilo portfolio TOP slev:

Multitool Leatherman a Svítilny Led lenser od společnosti Moris design určitě nenechají v klidu vaše ruce. Multitool, tedy v podstatě universální vercajk, se hodí třeba doma, ale hlavně na cestách a výletech. Není chvíle, aby nebylo potřeba něco dotáhnout či uštípnout – Leatherman je pro to jako dělaný. A není nad to, si na to dobře posvítit. Led lenser jsou čelovky, které Vám budou závidět i světlušky. Na bludičky můžete tedy zapomenout, tipyprolyzare.cz Vám nabízejí Led lencer.

Jako bezvadný dárek pod stromeček, ale nejen pod něj, by mohla být kniha 110 let našeho lyžování. Určitě se pobavíte u zajímavých informací a dobového fotomateriálu.

E-shop lyzelyze.cz Vás vybaví na svahy od hlavy k patě. V nabídce naleznete výbavu pro sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, skialpinismus a samozřejmě i chrániče a helmy. Pro veškerý sortiment lyží i prken je také důležitý servis a údržba. To vše seženete pohodlně a na jednom místě v lyzelyze.cz.

Když už budete vybaveni, nezbyde Vám než se vydat na svahy. Pokud se rozhodnete pro Dolomity, tak určitě s cestovkou CK PRO . Ta Vás odveze do vyhlášených lyžařských středisek severní Itálie, kde si budete moct vychutnat alpské svahy a skvěle upravené tratě Livigna či obkroužit slavnou Sellarondu. Odpočinek Vám nabídnou komfortní hotely a polopenze v italském stylu – tedy hodně dobrého jídla. Znáte krásnější dovolenou?

Silvestrovskou atmosféru nejlépe dotvoříte prskavkami a rachejtlemi z produkce e-shopu Pyroefekty.cz. Jsou pro Vás připravena comba, která umí vykouzlit úsměv na tvářích dětí i dospělých a Vy budete za hvězdu pyrovečera. Základním předpokladem parádní podívané je ale bezpečnost. Proto veškerou efektní pyrotechniku a pyroefekty sestavuje certifikovaný pyrotechnik. Nebojte se zazářit.

Světově proslulé brýle a doplňky seženete v Oakley. Není náhodou, že brýlemi právě z produkce Oakley je vybavena americká armáda. Co je ovšem nejdůležitější, je ochrana Vašich očí, a tu mají Oakley patentovanou. Jejich dioptrické, sluneční a lyžařské brýle se nepyšní pouze dokonalým designem, ale mají zároveň mnoho funkčních vychytávek. Kdo nezkusil, neví.

Oblečení a výbavu na hory můžete vyzkoušet třeba od značky K2 snow. Někteří z Vás již na podzim využili nabídku kolečkových bruslí K2, teď je ale čas lyží a fošen. Proto K2. Lepší sleva tu od nich ještě nebyla. Technologie K2 je na špičkové světové úrovni a tím je dána i komunita, která se okolo kádvojky točí. Tak se připojte.

Týmy Svazu lyžařů ČR a GTS Alive Vám přejí krásné a pohodové svátky. A v novém roce se můžete těšit na nové TOP slevy.

 

SKOL!O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *