Letní „kompresky“ ROYAL BAY® Air za letní ceny  • Letní „kompresky“ ROYAL BAY® Air za letní ceny
5 Čvn

Česká značka sportovních kompresních produktů ROYAL BAY® přestavuje kolekci odlehčených produktů řady Air se STRONG kompresí. Vaše optimální volba pro sportování v teplých letních dnech se slevou 20%.

Česká značka sportovních kompresních produktů ROYAL BAY® přestavuje kolekci odlehčených produktů řady Air se STRONG kompresí. Vaše optimální volba pro sportování v teplých letních dnech se slevou 20%.

Obecně kompresní produkty přispívají ke zvýšení výkonu a zrychlení regenerace po něm. ROYAL BAY® svoji produkci rozděluje jednak dle úrovně komprese, jednak dle velikosti/obvodu lýtka každého jednotlivce – jedině tak totiž můžeme zajistit správné působení a rozložení tlaků výrobků na tělo sportovce. Pro letní sezónu 2017 přicházíme s novou kompletní výrobní řadou ROYAL BAY® Air, kterou si mohou členové Svazu lyžařů pořídit za skvělé „klubové ceny“.

Řada ROYAL BAY® Air je vyrobena s odlehčeným materiálovým zpracováním, avšak při zachování silné výkonové komprese (STRONG). Produkty jsou tak vhodné pro sport v teplých měsících, pro halové sporty nebo pro sportovce, kteří se výrazně potí. Užívat si silné odstupňované komprese ROYAL BAY® Air můžete v kompresních podkolenkách a kompresních lýtkových návlecích, a to ve čtyřech barevných provedeních, které snadno zkombinujete se svým outfitem. Produkty jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které je hebké k pokožce a navíc rychleji odvádí vlhkost od těla. Významným benefitem je komprese/stažení lýtkového svalu, a tedy omezení otřesů svalu, které by jej mohly poškodit, stejně tak jako rychlejší zásobování svalu kyslíkem. Při sportování za šera či nepříznivého počasí přispívají k bezpečnosti sportovce reflexní prvky.

Nepotřebujete-li kompresi a sháníte „pouze“ kvalitní sportovní ponožky, můžete si vybrat ze střihu high-cut i low-cut.
Všechny produkty řady Air jsou opatřeny voňavým antimikrobiálním stříbrem Sanitized® zabraňujícím množení nežádoucích mikroorganismů a vzniku nežádoucích pachů.
Sledujte všechny novinky značky #royalbay na sociálních sítích! Na Facebooku se můžete mimo jiné účastnit rozmanitých soutěží o hodnotné ceny. A spoustu novinek je i na našem Instagramu! Buďte s námi ve spojení!

Způsob využití slevy pro členy Svazu lyžařů hledejte zde.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *