Nová karta Svazu lyžařů a vánoční dárky s benefity ALIVE  • Nová karta Svazu lyžařů a vánoční dárky s benefity ALIVE
11 Pro

S přelomem roku dojde k výměně členských karet ALIVE Svazu lyžařů ČR. Na konci prosince vyprší platnost stávajících karet, které členové SLČR využívali poslední tři roky. Od 1. ledna 2018 po následující tři roky budou platit nové členské karty.

V současné době Svaz lyžařů ČR finalizuje rozesílku nových karet. Členové svazu, kteří spadají pod některý z klubů, si budou moci vyzvednout novou kartu ve svém oddílu, nezařazeným členům karta přijde přímo na jejich osobní adresu. Karta má zbrusu nový vizuál, díky kterému jí snadno odlišíte od té stávající.

Nicméně stále platí a platit bude, že karty ALIVE Svazu lyžařů ČR, Vám budou přinášet bezpočet zajímavých výhod a benefitů. A to jak z katalogu slev ALIVE, tak z katalogu slev určených přímo členům Svazu lyžařů ČR, kteří mají pro danou sezonu uhrazen členský poplatek.

Aktualizovali jsme pro Vás portfolio českých ski areálů, kde lze využít slevy na skipasy. Také v letošní sezoně navíc můžete vyrazit za kvalitním lyžováním do rakouského areálu Stubai, kde dostanete s platnou kartou slevu až 20 % ve vybraných termínech (info zde).

V neposlední řadě můžete kartu ALIVE Svazu lyžařů ČR využít pro unikátní cestovní pojištění, a to i na adrenalinové sporty, nákup pohonných hmot se slevou nebo využít výhodnější nákupy v e-shopech s elektronikou jako Euronics a KASA.CZ.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *