logo-skiareal-web

Sleva na skipasy ve vybraných termínech.

Pro členy Svazu lyžařů ČR s aktivním členstvím, jsou připraveny exkluzivní slevy ve Skiareálu Špinderůr Mlýn, např. na První sníh, Hlavní sezónu či Jarní Lyžování. Budeme Vás o nich včas informovat v exkluzivních emailových zprávách.

Uvedené exkluzivní slevy platí pouze pro členy Svazu lyžařů ČR s aktivním členstvím, nezapomeňte se proto registrovat na – a uhradit členský poplatek.

Skiareál Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším zimním střediskem v České republice. V letošní zimní sezóně se můžete opět těšit na novou 6 sedačkovou vyhřívanou lanovku s bublinou ve Svatém Petru. Každým rokem je spolupořadatelem několika významných světových sportovních akcí, na kterých byste neměli jako diváci chybět.

Způsob využití slevy:

– Nákup zvýhodněných skipasu probíhá přes unikátní kód zasílaný v exkluzivních emailových zprávách a výhradně v rámci programu GOPASS (www.gopass.cz), ve kterém se člen SLČR s aktivním členstvím bezplatně zaregistruje a zadá svůj unikátní kód který mu “otevře cestu” ke zvýhodněnému skipasu.

– V nákupním procesu je potřeba, aby si člen SLČR koupil kartu GOPASS, kterou následně využije jako fyzický skipas (cena 50 Kč). Tento skipas/GOPASS bude doručen poštou na uvedenou adresu.

– Pokud již člen SLČR s aktivním členstvím kartu GOPASS vlastní, stačí jen uplatnit unikátní kód ve svém GOPASS kontě.

Další exkluzivní slevy pro členy Svazu lyžařů ČR s aktivním členstvím např. na Hlavní sezónu či Jarní Lyžování, připravujeme a budeme Vás o nich včas informovat.

Výše uvedené exkluzivní slevy platí pouze pro členy Svazu lyžařů ČR s aktivním členstvím, nezapomeňte se proto registrovat na – evidence.czech-ski.com/zajem-o-clenstvi a uhradit členský poplatek.

Kde využít: www.gopass.cz