Přiznejte barvu! Sportujte v „kompreskách“ ROYAL BAY® v CZECH designu  • Přiznejte barvu! Sportujte v „kompreskách“ ROYAL BAY® v CZECH designu


10 Říj

Česká značka kvalitních sportovních kompresních produktů ROYAL BAY® nabízí všem sportovním nadšencům s národním cítěním kompresní podkolenky v národním designu CZECH.

Členové Svazu lyžařů navíc mohou tento výrobek pořídit se skvělou klubovou slevou 20 %. Co víc si k oslavám výročí 100 let naší republiky přát 

ROYAL BAY® Classic National Edition CZECH jsou podkolenky se silnou odstupňovanou kompresí, jejíž výhody oceníte jak během výkonu, tak i v rámci regenerace. Komprese urychluje krevní oběh, tedy i návrat kyslíku do svalů a odplavování škodlivých metabolitů. Výsledkem je prodloužení výkonnosti a urychlení regeneračních procesů. Díky zpevnění se snižuje riziko vzniku svalových mikroruptur a poranění Achillovy šlachy.
Podkolenky jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které je šetrné k pokožce a navíc rychleji odvádí vlhkost od těla. Tak jako všechny výrobky ROYAL BAY®. Jsou ošetřeny voňavým antimikrobiálním stříbrem Sanitized® , které zabraňuje množení nežádoucích mikroorganismů a vzniku nežádoucích pachů.

ROYAL BAY® dbá na správné rozložení komprese a proto si každý sportovec vybírá podkolenku jednak dle velikosti chodidla, ale co je zásadní, také dle obvodu svého lýtkového svalu. Pro širokou škálu uživatelů tak nabízíme 8 padnoucích velikostí.

Podkolenky ROYAL BAY® Classic v CZECH designu doplňují řadu národních edicí SLOVAK, POLSKA, GERMAN. Kompresní podkolenky v designu SLOVAK si navíc již 2x do svého oficiálního vybavení vybral Slovenský olympijský tým, a to jak pro Olympiádu v Riu, tak v Pyeong Changu.
Za výrobou značky ROYAL BAY® stojí český výrobce zdravotnických kompresních výrobků ARIES, a.s., který celou produkci realizuje v Krkonoších. S českou značkou hrdě a česky!

Sledujte všechny novinky značky #royalbay na sociálních sítích! Na Facebooku se můžete mimo jiné účastnit rozmanitých soutěží o hodnotné ceny. A spoustu novinek je i na našem Instagramu! Buďte s námi ve spojení!
Způsob využití slevy pro členy Svazu lyžařů hledejte zde.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *