Skiareál Špindlerův mlýn – „CHYTRÁ SEZÓNKA“ JE TADY!  • Skiareál Špindlerův mlýn – „CHYTRÁ SEZÓNKA“ JE TADY!
31 Bře

Neomezené lyžování v průběhu celé zimní sezóny 2017/18 opět za 4.990 Kč! Opět je tu nabídka společnosti Melida,a.s. provozovatele Skiareálu Špindlerův Mlýn, pro všechny příznivce lyžování a snowboardingu, kteří si již nyní v dubnu mohou předplatit celosezónní skipas 2017/18 opět za neuvěřitelnou cenu.

CHYTRÁ SEZÓNKA je absolutně nejvýhodnější možnost neomezeného lyžování nejen po zbytek letošní zimy, ale hlavně po celou příští zimní sezónu. Ověřený systém prodeje je takový, že v období do 30.4. si budou moci všichni zájemci v e-shopu www.GOPASS.cz za 990,- Kč „předplatit“ tuto výhodnou celosezónní permanentku. Již po tomto prvním kroku budou moci za toto „předplatné“ za 990,- Kč lyžovat od 1.dubna až do ukončení letošního zimního provozu, který Skiareál na některých provozech očekává 17. dubna na Velikonoční pondělí. Následně pak budou tito klienti v průběhu září a října 2017 vyzváni k doplacení 4.000,- Kč, čímž si pořídí sezónku na zimu 2017/18 za neuvěřitelných 4.990,- Kč pro Dospělé. Junioři a Senioři mají CHYTROU SEZÓNKU za 3.990,- Kč, Děti pak za 3.490,- Kč. Ceny CHYTRÉ SEZÓNKY se tedy od loňského roku nijak nemění! Ten, kdo tuto nabídku nevyužije, je sám proti sobě vzhledem k tomu, že celosezónní skipas 2017/18 se bude v zimní sezóně prodávat za 15 990,- Kč.

Důležitá je rychlost, protože nabídka takto výhodného předprodeje bude na konci dubna ukončena. Kapacitně nabídka není nijak omezena, na každého, kdo bude mít v dubnu zájem, se dostane. Pokud vlastníte kartu GOPASS a na ní letošní CHYTROU SEZÓNKU nebo jiný sezónní skipas, pak můžete nákup v klidu nechat až po Velikonocích. Pokud se Vám však s nákupem nebude chtít otálet, pak si Předplatné klidně uhraďte dříve. Lyžovat až do Velikonoc budete moci tak jako tak.

Podrobnější informace: www.gopass.czO autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *