Stubai zve na poslední lyžovačku před létem.
Členové SLČR mají slevu 20%Stubai zve na poslední lyžovačku před létem. Členové SLČR mají slevu 20%
19 Kvě

Sezona 2015/2016 je minulostí, křišťálové glóby za triumfy ve Světových pohárech už jsou dávno rozdány, reprezentantům začíná letní příprava a závody netrpělivě vyhlíží pouze travní lyžaři. Pokud se vám ale s přicházejícím létem zastesklo po sněhu, nezoufejte. Za lyžováním můžete vyrazit na Stubai, s členskou kartou ALIVE SLČR navíc výrazně ušetříte.

Díky spolupráci Svazu lyžařů a rakouského střediska Stubai si mohli členové SLČR po celou sezonu ožívat lyžování v luxusním prostředí Alp o poznání levněji. Celý ročník pro ně platila sleva na skipasy 9%, v určitých turnusech dokonce 20%. A právě o pětinu levněji na Stubaii lyžovat i nyní až do úplného závěru sezony, tedy do konce května.
Stubai je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí. Osmimístná sedačková lanovka Rotadl dokonce disponuje vytápěnými sedadly.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete ZDE.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *