• Tejpy BronVit SPORT ® se slevou 30 %


8 Srp

V čem Vám mohou tejpy pomoci? Tejp kopíruje každý pohyb, natahuje se a zase smršťuje, aniž by nějak omezoval svobodu pohybu. Naopak svými funkcemi (tlumí bolest, prokrvuje, podporuje oběh krve, stabilizuje klouby a podporuje optimální zapojení svalstva) povzbuzuje chuť k fyzické aktivitě.

Dnes používané tejpy si berou za vzor vlastnosti lidské kůže. Pružnost (roztažitelnost) tejpu je, podobně jako u lidské kůže, 130 – 140 procent. Síla a váha tejpu jsou také srovnatelné s kůží, a proto tejp dokáže kopírovat všechny pohyby, aniž by svého nositele omezoval v pohybu.

Tejpy BronVit SPORT mají vysokou pružnost, dokonale přilnou k Vaší pokožce díky speciálním elastickým vláknům, po nalepení se tak cítíte pohodlně a o tejpu skoro nevíte. Tejpy jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, která umožňuje prodyšnost a má dobré schnoucí vlastnosti. Vydrží zhruba 7 dní a nepoškodí se ani pod sprchou, jsou voděodolné.

Pro letní sezónu 2017 přichází společnost BronVit s novými vzory tejpů – maskované modré, zelené a růžové, více info na eshopu. Kompletní sortiment originálních tejpů Bronvit si mohou členové Svazu lyžařů, s platnou kartou ALIVE, pořídit za skvělé „klubové ceny“, tedy se slevou 30%.
Sledujte všechny novinky značky #bronvitsport na sociálních sítích! Buďte s námi ve spojení!

Způsob využití slevy pro členy Svazu lyžařů hledejte zde.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *