WooXUP: Týdenní fesťáček na horách s ALIVE slevou  • WooXUP: Týdenní fesťáček na horách s ALIVE slevou


21 Úno

Ýbrboží jarní prázky ve Francii na sněhu. Nejlepší párty ride jara v režii WOOX, ISIC a PuxTravel. Proč zůstávat zašitý ve škole, když pro vás organizujeme týdenní fesťáček plný sjíždění (kopců) a paření.

Kdo jsme MY??? My jsme wooxusní partička z WOOX a frajeři z ISIC a PUXtravel. Sedli jsme si (obrazně i neobrazně) a za pár hodin vymysleli koncept Spring OFF. Náš plán je pobavit co nejvíce lidí nadupaným programem, který nebude mít konkurenci.

WooXUP
Více info o akci na www.isicpoint.cz

28/3/2014-5/4/2014

Vars

6990,- s ALIVE plackou

WooxUp1WooXUP vám dává možnost užít si 6 dní dlouhý, zážitky nabitý pobyt v Alpském středisku Vars s velkou partou mladých lidí. Jak si naplánujete svůj čas je jen na vás. Každý den budete moci jezdit, učit se novým trikům, zkoušet novou výzbroj, uvolnit křečová lýtka na Apres Ski a každý večer zařádit na párty do ranních hodin. Limity a meze se nekladou, čerstvý alpský vzduch vás každé ráno postaví zase na nohy.

Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava, ubytko, 6-ti denní permice, testovačky lyží a prken, zapůjčení vybavení, instruktoři ochotni z vašich nekrotizujicích a z předešlé noci zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, apres ski, koncerty, dj´s každý den, furt soutěže o věrtel cen (myšleno doslovně, první den ukážeme).

Už nemusím nic číst, chci jet – tak jděte na www.wooxup.cz a registrujte se.

Středisko

180 kiláků sjezdovek a kopec freeridů. Božanské sněhové podmínky a přes 300 slunečných dní v roce, to je středisko Risoul/Vars.

Ač se to zdá být šílené, tak začátek dubna je pro lyžování ve Francii to nejlepší období. Od středozemního moře proudí mraky doslova nacucané vodou, a proto zde v jarních měsících nasype nejvíc sněhu.

Termín je proto vybrán schválně, abychom mohli dopoledne pořádně pojezdit a odpoledne už opalovat gesichty na jarním sluníčku na apres ski.

Program

WooxUp3Stihnout vše co máme v plánu a co opravdu zrealizujeme, bude jen pro ty nejotrlejší.

Line up ještě doladíme a vytuníme, ale už teď můžeme oznámit loňské známé tváře Prague Conspiracy, Suki a Bifidus Aktif.

Pro všechny budou připraveny workshopy a soutěže o wooxusní ceny. Od 10:00 – 14:00 bude připraven team instruktorů Sun Ski & Board School, kteří s vámi sjedou vrcholky a hodí voko na váš style.

Velkým tahákem je po zkušenostech olbří testovačka. Loni jsme měli přes 100 prkének. Letos makáme na tom, abychom měli alespoň dvojnásobek.

Každý den apres ski, večerní party s DJ´S, koncerty a mnoho dalšího potěšení.

Více info o akci na www.isicpoint.cz

Přidejte se k nám, litovat nikdy nebudete a z účasti na WooXUP se stane vaše každoroční libůstka.

 O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *