• Zimní novinka od ROYAL BAY®“
13 Lis

Nenechte se zastrašit sychravým podzimem ani tuhou a mrazivou zimou. S podkolenkami ROYAL BAY Thermo 2.0 si můžete dopřát všechny benefity sportovní komprese při jakékoliv aktivitě i během chladných měsíců.

Hřejivé kompresní podkolenky s hřejivou slevou 20 % pro členy svazu lyžařů České republiky!

Kompresní podkolenky Thermo pro aktivity v zimních podmínkách nejsou v nabídce české značky ROYAL BAY® žádnou novinkou. Pro letošní sezonu se ale dočkaly několika více či méně podstatných změn a vylepšení. Proto ponesou nově název ROYAL BAY® Thermo 2.0 a dostupné budou od druhé poloviny listopadu. První zásadní změnou je zcela nový design v poutavé kombinace černé s modrou či růžovou barvou.

Tepelný komfort i ve velmi chladných podmínkách nově zajišťuje materiál DRYTEX® thermolite na bázi dutého vlákna. Díky unikátnímu složení mikrovláken působí materiál příjemně na dotek a je citlivý k pokožce jako bavlna, zároveň však přináší všechny funkční vlastnosti umělého vlákna. Kromě výjimečné jemnosti tak můžete očekávat dokonalý odvod vlhkosti od pokožky, maximální prodyšnost a optimální tepelný komfort. Vaše nohy tak zůstanou v suchu a teple za každých podmínek.

Podkolenky Thermo 2.0 mají odstupňovanou sportovní kompresi STRONG (stejně jako u mnoha dalších modelů podkolenek či návleků ROYAL BAY®) vhodnou pro všechny výkonnostní i rekreační sportovce. Ať už se rozhodnete pro běh na lyžích, běh, lyžování, snowboarding či skialpinismus, můžete se spolehnout na všechny benefity spojené s účinkem komprese. Podkolenky Thermo 2.0 urychlí žilní návrat a odplavování škodlivých metabolitů, zpevní lýtkový sval i Achillovu šlachu. Tím výrazně napomáhá oddálení únavy během výkonu, urychlení regeneračního procesu a prevenci nežádoucích mikroporanění ve svalu. Antimikrobiální ochrana Sanitized® Silver a úprava Deosoft je i u těchto podkolenek samozřejmostí.

Co je v ROYAL BAY® nového můžete sledovat i na Facebooku a Instagramu.
Způsob využití slevy pro členy Svazu lyžařů hledejte zde.O autorovi: Jakub Srněnský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *